Zylkéne®

Zylkéne®

Usnadňuje adaptaci na změny a pomáhá zvládat stres

Obsahuje alfa-kasozepin, přírodní bioaktivní peptid odvozený z mléka. Zylkéne® je doporučován pro použití u psů a koček, kteří reagují příliš bojácně nebo úzkostlivě. Zmírňuje úzkost, zlepšuje přizpůsobivost zvířat a podporuje obnovu jejich přirozeného chování. Podávání Zylkéne® začněte ještě před očekávanou událostí a pokračujte až do obnovení psychické rovnováhy zvířete.
Je úspěšně používán v situacích, které  narušují komfort zvířat, jako jsou:
 
  • změny v domácnosti, nový domov, rekonstrukce
  • cestování, výstavy, návštěvy veterináře
  • hluk, bouřky, výbuchy zábavní pyrotechniky
  • separační úzkost, idiopatická inkontinence (jako doplněk komplexního řešení)
 
Zylkéne® zmírňuje úzkost, zlepšuje přizpůsobivost zvířat a podporuje obnovu jejich přirozeného chování. S podáváním Zylkéne® je nejlépe začít ještě před očekávanou událostí a pokračovat až do obnovení psychické rovnováhy zvířete. Kapsle mohou být podávány vcelku perorálně nebo může být jejich obsah smíchán s krmivem nebo s vodou.
 

Zylkéne®

Zylkéne® obsahuje alfa-kasozepin, přírodní bioaktivní biopeptid odvozený z mléka. Alfa-kasozepin je látka známá pro navození uvolnění a relaxace novorozeňat při sání mateřského mléka.

Alfa-S1 kasein redukuje příznaky úzkosti bez jakýchkoliv vedlejších účinků, nemá nežádoucí sedativní efekt, není návykový a proto může být podáván zcela bez omezení všem psům a kočkám jakéhokoliv stáří, březím či laktujícím zvířatům i mláďatům.

Zylkéne®

 
Zylkéne® - Kapsle mohou být podávány vcelku perorálně nebo může být jejich obsah smíchán s krmivem nebo s vodou.

Krátkodobé použití: Podávejte Zylkéne®  minimálně 1–2 dny před očekávanou událostí nebo změnou prostředí. Některá zvířata vyžadují včasnější podání (5–7 dnů předem).

Dlouhodobé použití: Podávejte Zylkéne®  po dobu 1-2 měsíců až do úpravy chování.