Equistro Excell E

Equistro Excell E

EQUISTRO – doplňková krmiva pro koně

Doplňkové krmivo pro koně obsahující tekutý koncentrát vitaminu E, organicky vázaného selenu, magnézia a lysinu. Napomáhá udržet metabolismus a integritu svalových buněk a omezuje ztuhnutí svalů po námaze. Antioxidanty (vit E a selen) chrání buněčné membrány před poškozením volnými kyslíkovými radikály.

1000 ml

Equistro Excell E

Tekutina - složení:
Vitamin E, selen (Sel-PlexR), L-lysin, magnézium.

Equistro Excell E

DÁVKOVÁNÍ: Sportovní koně nebo koně se ztuhlým svalstvem: 20 ml/den. Rekreační koně: 10 ml/den. Podávejte v krmivu nebo pitné vodě. Před použitím pořádně protřepat. Balení 1000 ml

EQUISTRO jsou výživové doplňky, při kterých má být zabezpečen dostatek pitné vody. Prodloužené podávání přípravku konzultujte s veterinárním lékařem nebo specialistou na výživu koní.


Equistro Excell E

EQUISTRO – doplňková krmiva pro koně

Žádný z přípravků EQUISTRO neobsahuje látky, které jsou na listině FEI zakázaných látek jako doping a mohou být použity před, během a po skončení soutěží.
Všechny šarže jsou před uvolněním k prodeji podrobeny analýze ve Francouzské dostihové laboratoři (LCH), a to za účelem potvrzení, že v průběhu antidopingové kontroly nebudou prokázány jakékoliv kontaminace přírodními látkami vedoucí k pozitivnímu testu na doping.

Equistro Excell E

Pro nákup a bližší informace o ceně kontaktujte svého veterinárního lékaře