Equistro Betamag forte

Equistro Betamag forte

EQUISTRO – doplňková krmiva pro koně

Tekuté doplňkové krmivo pro koně obsahující koncentrát hořčíku a snadno vstřebatelné formy stopového prvku zinku (IPALIGO®), určené k tlumení stresových reakcí. Doporučuje se zejména pro sportovní koně, při přepravě nebo pro snadnější zvládání změn či v případě sníženého příjmu hořčíku. Napomáhá udržovat zdravé, klidné a vyrovnané koně.

1000 ml

Equistro Betamag forte

Tekutina- složení:
koncentrát hořčíku a snadno vstřebatelné formy stopového prvku zinku IPALIGO®

IPALIGO® stopové prvky

Výhody organicky vázaných forem stopových prvků versus anorganické prvky.
Vědecké studie popisují výrazné rozdíly v biologické dostupnosti stopových prvků získaných z různých zdrojů. Prvky vázané ve formě proteinátů a chelátů jednoznačně vykazují výrazně lepší biologickou dostupnost, než jakou mají anorganické formy prvků. Dalším důležitým faktorem je skutečnost, že anorganické formy nejsou chráněny před fyzikálně-chemickými reakcemi během trávení, zažívání a vstřebávání.

Stabilní přísun stopových prvků je pro koně důležitý ze dvou důvodů:
1.       Pro zajištění správné funkce metabolismu všech tkání a orgánů koně
2.       Pro optimální funkci mikroflóry v tlustém střevě koně, která se účastní trávení a syntézy některých důležitých živin jako je například komplex vitamínu B. 

Equistro Betamag forte

DÁVKOVÁNÍ: 10 – 20 ml/den. Podávat s krmivem, vodou nebo pomocí aplikátoru. Balení 1000 ml

EQUISTRO jsou výživové doplňky, při kterých má být zabezpečen dostatek pitné vody. Prodloužené podávání přípravku konzultujte s veterinárním lékařem nebo specialistou na výživu koní.

Equistro Betamag forte

EQUISTRO – doplňková krmiva pro koně

Žádný z přípravků EQUISTRO neobsahuje látky, které jsou na listině FEI zakázaných látek jako doping a mohou být použity před, během a po skončení soutěží.
Všechny šarže jsou před uvolněním k prodeji podrobeny analýze ve Francouzské dostihové laboratoři (LCH), a to za účelem potvrzení, že v průběhu antidopingové kontroly nebudou prokázány jakékoliv kontaminace přírodními látkami vedoucí k pozitivnímu testu na doping.

Equistro Betamag forte

Pro nákup a bližší informace o ceně kontaktujte svého veterinárního lékaře