Equistro® Respadril

Equistro® Respadril

EQUISTRO – doplňková krmiva pro koně

Bylinné doplňkové krmivo určené ke krátkodobému použití u koní s náhlým výskytem dýchacích potíží. Popenec, yzop a divizna podporují tvorbu hlenu a zklidnění a uvolnění dýchacích cest, oregano, borovice a eukalyptus posilují odolnost a regenerační procesy, měď podporuje tvorbu protilátek.

250 ml

Equistro® Respadril

Tekutina - složení:
Divizna malokvětá (Verbascum thapsus), Popenec obecný (Glechoma Hederacea), Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra), Yzop lékařský (Hyssopus offi cinalis), Oregano (Origanum vulgare), Borovice lesní (Pinus sylvestris), Eukalyptus (Eucalyptus globulus), měď (Chlorid).

Equistro® Respadril

DÁVKOVÁNÍ: 40 ml denně nebo 20 ml denně (hříbě/pony) přidávejte do krmiva, pitné vody nebo přímo do huby koně a podávejte minimálně po dobu 5 dní. Balení 250 ml

EQUISTRO jsou výživové doplňky, při kterých má být zabezpečen dostatek pitné vody. Prodloužené podávání přípravku konzultujte s veterinárním lékařem nebo specialistou na výživu koní.


Equistro® Respadril

EQUISTRO – doplňková krmiva pro koně

Žádný z přípravků EQUISTRO neobsahuje látky, které jsou na listině FEI zakázaných látek jako doping a mohou být použity před, během a po skončení soutěží.
Všechny šarže jsou před uvolněním k prodeji podrobeny analýze ve Francouzské dostihové laboratoři (LCH), a to za účelem potvrzení, že v průběhu antidopingové kontroly nebudou prokázány jakékoliv kontaminace přírodními látkami vedoucí k pozitivnímu testu na doping.

Equistro® Respadril

Pro nákup a bližší informace o ceně kontaktujte svého veterinárního lékaře