Dermilen šampon

Dermilen šampon

Veterinární přípravek určený k vnějšímu použití

Používá se jako základní šampon u malých zvířat (pes, kočka), u kterých byla prokázána alergie na běžné šampony.

Průhledný světle žlutý až světle hnědý gel. Má silný čistící efekt, díky kterému dosáhneme u zvířete důkladného umytí kůže a srsti. Současně zabraňuje nežádoucímu vysoušení kůže a naopak udržuje kůži a srst hebkou, pružnou a lesklou. Obsahem desenzibilizujících složek v gelu představuje hypoalergický šampon, který se může používat také u zvířat citlivých na jiné šampony, zvířat s vysoce citlivou a suchou kůží a v případech, kdy je častá frekvence používání šamponu.
 

Dermilen šampon

Voda, laurylsulfát, sůl triethanolaminu, nasycený polyethoxylovaný triglycerid, phenoxyethanol, hydrolyzovaná želatina, hydroxyethylcelulóza, vůně, kondicionér (Gafquat 755N).

Dermilen šampon

DERMILEN nanášíme na vlhkou srst v malých dávkách a dobře promasírujeme do vytvoření pěny. Při silně znečištěné či suché kůži zvýšíme dávky šamponu nebo opakovaně po opláchnutí srsti aplikujeme další dávku šamponu. Oplachujeme vždy dostatečným množstvím vlažné vody. Frekvence používání gelu DERMILEN je dána aktuální potřebou a dalšími požadavky na pomocnou terapii.


Balení 150 ml a 300 ml